Zastanawiasz się jaki psiak byłby dla Ciebie odpowiedni a Ty dla niego ? 😀

Pomożemy Ci w wyborze psiego przyjaciela ! <3

Dla kogo?

Dla osób, które dopiero podchodzą do psiego tematu i nie wiedzą jaki pies byłby dla nich odpowiedni.
Rasowy czy nierasowy ? Jeśli tak to jaka rasa ? Jeżeli nie to skąd najlepiej adoptować  psiaka?
Starszy czy młodszy? Pies czy sunia? I tym podobne 😀

A także dla tych którzy już podjęli wstępnie decyzję, ale potrzebują  ją skonsultować, przegadać i upewnić się, że wybrali właściwie.
No i oczywiście dla tych pewniaków, którzy mają już postanowione na 100% jaki to ma być pies, jednak chcą wiedzieć skąd najlepiej go wziąć, jak powinien wyglądać cały proces i czym interesować się przy odbiorze psiaka

Jak wygląda konsultacja?

Kontaktujecie się  z nami telefonicznie : 601361775

Mailowo : behavedog2@gmail.com

Lub poprzez formularz, który znajduje się w zakładce kontakt.

Opisujecie dokładnie swój styl życia, temperament, rytm i oczekiwania względem psa a także, na jakim etapie w wyborze psa jesteście. Następnie my kontaktujemy się z Wami, wybieramy sobie formę konsultacji : rozmowa przez skype( w dogodnym dla Ciebie terminie), lub dokument mailowy ze wszystkimi wskazówkami, radami i odpowiedziami na Wasze pytania Przed tym jeszcze zbieramy od Was wszystkie potrzebne informacje uzupełniające, a także pytania od Was.

Dlaczego warto i jaki będzie efekt

Po naszej konsultacji będziecie mieć klarowne i szczere odpowiedzi. Wszystkie Wasze wątpliwości zostaną rozwiane a w konsekwencji będziecie pewni swojego wyboru.  Stawicie pierwszy bardzo ważny krok ku temu, aby być odpowiedzialnym i świadomym przewodnikiem dla swojego psa, dzięki sumiennie podjętej decyzji, na temat tego, jaki psiak będzie do Was pasował i czy podołacie Jego potrzebom

Jeżeli będziecie potrzebować wsparcia, przy podjęciu  decyzji w wyborze konkretnego psa z hodowli, spotkamy się tam i razem wybierzemy idealnego szczeniaka!
W razie chęci adopcji kundelka, jeśli będziecie potrzebować pomocy, wspólnie z wolontariuszami ze schroniska dla bezdomnych zwierząt poradzimy Wam, którego psiaka wybrać tak, abyście oboje cieszyli się ze wspólnego spędzania razem życia.

Koszt konsultacji to 150 zł